Aby złożyć Wniosek o Pozwolenie na Budowę, PROJEKT GOTOWY musi stać się PROJEKTEM BUDOWLANYM, zgodnym z przepisami Prawa Budowlanego. W tym celu przeprowadzić należy tzw. Adaptację projektu gotowego, polegającą na:

  • opracowaniu Projektu Zagospodarowania Terenu sporządzonego na aktualnej Mapie do celów projektowych
  • dostosowaniu projektu do specyficznych warunków działki, na której planowana jest inwestycja
  • dopasowaniu projektu do indywidualnych wymagań Inwestora

 

Adaptację zlecić należy działającemu w pobliżu planowanej inwestycji Architektowi, posiadającemu odpowiednie uprawnienia budowlane.

Na wprowadzenie zmian w projekcie potrzebna jest zgoda naszej pracowni. Zgoda na zmiany, które są realne do wykonania oraz nie wpłyną negatywnie na architekturę budynku, wystawiana jest bezpłatnie w odrębnym oświadczeniu dołączanym do projektu na Państwa życzenie.

W przypadku inwestycji planowanych na terenie województwa mazowieckiego istnieje możliwość zamówienia adaptacji projektu E-DOMY w naszej pracowni. Koszt adaptacji bez zmian inwestorskich wynosi 2150zł (brutto). Wycena zmian w projekcie uzgadniana będzie indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu konsultacji dotyczących zmian planowanych przez Państwa w projektach pracowni E-DOMY.

tel. 22 371-53-04
tel. 602-823-923

e-mail: biuro@e-domy.pl

Studio Architektoniczne INNEDOMY.PL specjalizuje się w projektowaniu domów jednorodzinnych dla inwestorów poszukujących nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych. Chcemy zainteresować osoby o wysokich oczekiwaniach estetycznych dotyczących całego budynku. Dlatego też projekt budowlany domu powstaje u nas równolegle z projektem wnętrz. Staramy się bazować na rozwiązaniach tradycyjnych adaptując je do współczesnych technologii oraz coraz bardziej dojrzałych oczekiwań estetycznych naszych inwestorów.

Projekty domów

Zamówienia

Kontakt

Teczka
Zamknij