Do każdego projektu z naszej pracowni mają Państwo możliwość dokupienia Pakietu „Koncepcja Wnętrz”.

Pakiet jest projektem aranżacji wnętrz, który pozwoli na realizację domu zgodnie z naszą wizją, przedstawioną na prezentowanych na stronie internetowej wizualizacjach. Koncepcja rozwiązuje szczegółowo sposób aranżacji przestrzeni wspólnych, możliwości ich funkcjonowania, a także przedstawia spójne decyzje materiałowe i formalne.

Należy pamiętać, że ostateczny efekt wykończenia wnętrz w dużej mierze związany jest z pracą nad konkretnymi materiałami i produktami oraz detalami i technologią wykonawcy. W związku z tym wygląd wnętrz Państwa domu będzie wynikał zarówno z naszej propozycji jak i z dokonanych przez Was wyborów i zakupów. Dzięki temu, mimo powtarzalnego charakteru projektu, wnętrze będzie wyrazem upodobań i osobowości jego użytkowników.

 ZAKRES PROJEKTU

Aneks Koncepcja wnętrz obejmuje swoim zakresem przestrzenie wspólne na parterze domu. Zaprojektowaliśmy dla Państwa pokój dzienny wraz z jadalnią, kuchnię oraz przestrzeń wejściową.

 ZAWARTOŚĆ PROJEKTU

Przygotowana przez nas dokumentacja zawiera następujące elementy:

  • Pełnokolorowe wydruki wizualizacji oraz widoku ogólnego z góry
  • Komplet rzutów zawierających aranżację i niezbędne wytyczne budowlane
  • Komplet rozwinięć ścian wszystkich opracowanych pomieszczeń
  • Szczegółowy rzut kuchni zawierający wytyczne dla studia kuchennego
  • Opis elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych wraz z listą produktów referencyjnych.

 

ZMIANY W PROJEKCIE

Projekt wnętrz opracowany został na podstawie projektu gotowego przygotowanego przez naszą pracownię. Projekt należy zweryfikować w wypadku wprowadzonych przez Państwa zmian adaptacyjnych lub przyjęcia innych niż proponowane w projekcie typowym rozwiązań dotyczących instalacji wewnętrznych.

Rozwiązania funkcjonalne i sposób zaaranżowania pomieszczeń przyjęte zostały na podstawie typowego modelu użytkowania. Jako przyszli mieszkańcy domu będziecie Państwo zapewne wprowadzać zmiany zgodne z własnymi oczekiwaniami, zarówno w kwestiach architektonicznych jak i wykończenia wnętrz. Z tego względu projekt należy rozpatrzeć pod kątem indywidualnych preferencji i unikalnego trybu życia, jaki Państwo prowadzą, a jeśli zaistnieje taka potrzeba, zmodyfikować go tak, aby we wnętrzu poczuli się Państwo komfortowo. Ze względu na ogromną ofertę rynkową i różną dostępność materiałów w okolicy realizowanej przez Państwa inwestycji, w niniejszym opracowaniu określamy jedynie charakterystyczne cechy, jakimi powinny odznaczać się materiały wykończeniowe bez wskazywania konkretnych produktów. Jeśli dokumentacja wskazuje szczegółowo produkty i producentów, należy traktować je jako produkty referencyjne, które ułatwią poszukiwania wyposażenia podczas Państwa wizyt w sklepach.

ZAMÓWIENIA

Projekt wnętrz jest dostępny wyłącznie dla Inwestorów, którzy zakupili projekt domu naszego autorstwa.

 

 

Studio Architektoniczne INNEDOMY.PL specjalizuje się w projektowaniu domów jednorodzinnych dla inwestorów poszukujących nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych. Chcemy zainteresować osoby o wysokich oczekiwaniach estetycznych dotyczących całego budynku. Dlatego też projekt budowlany domu powstaje u nas równolegle z projektem wnętrz. Staramy się bazować na rozwiązaniach tradycyjnych adaptując je do współczesnych technologii oraz coraz bardziej dojrzałych oczekiwań estetycznych naszych inwestorów.

Projekty domów

Zamówienia

Kontakt

Teczka
Zamknij