INNEDOMY.PL jest pracownią projektową specjalizująca się w projektowaniu domów jednorodzinnych o nowoczesnej architekturze. Staramy się, aby nasze projekty wywodziły się z tradycyjnej sztuki budowlanej jednocześnie nawiązując do współczesnej estetyki i wykorzystując nowe technologie.

Zdobywaliśmy doświadczenie projektując obiekty mieszkaniowe oraz budynki użyteczności publicznej. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej  oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej.

Nasz zespół uzupełniają projektanci konstrukcji oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Poza domami jednorodzinnymi wykonujemy również projekty architektoniczne obiektów mieszkaniowych wielorodzinnych oraz oświaty (szkoły, przedszkola). Nasza oferta obejmuje usługi kompleksowe w zakresie projektów wielobranżowych na etapie budowlanym i wykonawczym.

Na stronie podajemy ceny brutto projektów. Nasze projekty gotowe objęte są stawką VAT 23%.

arch. Mariusz Cendecki

arch. Marcin Domitrz

Studio Architektoniczne INNEDOMY.PL specjalizuje się w projektowaniu domów jednorodzinnych dla inwestorów poszukujących nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych. Chcemy zainteresować osoby o wysokich oczekiwaniach estetycznych dotyczących całego budynku. Dlatego też projekt budowlany domu powstaje u nas równolegle z projektem wnętrz. Staramy się bazować na rozwiązaniach tradycyjnych adaptując je do współczesnych technologii oraz coraz bardziej dojrzałych oczekiwań estetycznych naszych inwestorów.

Projekty domów

Zamówienia

Kontakt

Teczka
Zamknij